Çürük dişini penseyle arkadaşına çektirdi

Çürük dişini penseyle arkadaşına çektirdi

Ankara'nın Çankaya ilçesinde özel ambulans istasyonunda çekildiği tahmin edilen görünüm, kısa sürede sosyal medyada en fazla paylaşılan videolar arasına girdi. Çürük dişini penseyle arkadaşına çektirdi Cep telefonuyla çekilen videoda, adının Yücel olduğu öğrenilen birey,.

24 Ocak 2018 - 19:51 - Güncelleme: 24 Ocak 2018 - 20:13

 

Ankara'nın Çankaya ilçesinde özel ambulans istasyonunda çekildiği tahmin edilen görünüm, kısa sürede sosyal medyada en fazla paylaşılan videolar arasına girdi.

 

Çürük dişini penseyle arkadaşına çektirdi

Cep telefonuyla çekilen videoda, adının Yücel olduğu öğrenilen birey, çürüyen sağ üst azı dişini çektirmek için garip bir yönteme başvuruyor. Yücel adlı kişinin çürük dişine, arkadaşı ayarlı penseyle müdahale etti.

DİŞİNİ NASIL ÇEKECEĞİNİ ANLATTI

Videonun arka planında gülüşenler olduğu dikkati çekerken, dişi çekmek için müdahaleye hazırlanan birey "Hazır mısın?" diye soruyor. Ağzını açan Yücel ise hazır olduğuna dair başını sallayarak onay veriyor.

Ayarlı penseyle dişi sürüklemek için ilk müdahalede bulunan arkadaşı, başarılı olamıyor. Bu sırada devreye giren Yücel, “Bak şöyle altında içten çekeceksin." diyerek, dişinin nasıl çekileceğini tanım ediyor. İkinci müdahalede dişi çekilen Yücel, kanayan diş etine de peçete koyuyor.

Görüntü sosyal paylaşım sitesinde paylaşılınca kısa sürede izlenme rekoru kırdı. Videoyu izleyen sosyal medya kullanıcılarından bazıları, yapılan müdahaleye tepki gösterdi.

Bu haber 14212 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Turizmde Yükseliş Devam Ediyor
Turizmde Yükseliş Devam Ediyor
 İzmir'de eşini döven kocadan 'darp etmedim' savunması
İzmir'de eşini döven kocadan 'darp etmedim' savunması