Nejat İşler’i polis böyle dışarı attı

Nejat İşler'i polis böyle dışarı attı

Meşhur oyuncu Nejat İşler, tuttuğu takımın maçını sahadan izlemek isteyince polis kadar sahadan çıkarıldı. Bodrum büyük kasaba standında oynanan Muğla 1.

23 Ocak 2018 - 12:35


Meşhur oyuncu Nejat İşler, tuttuğu takımın maçını sahadan izlemek isteyince polis kadar sahadan çıkarıldı. Bodrum büyük kasaba standında oynanan Muğla 1. Amatör Kümede mücadele eden Ortakent - Yahşispor ile Gümüşlükspor, Bodrum Şehir Halkı Stadında karşılaştı. Karşılaşmayı 2-1 şampiyon Ortakent - Yahşispor, 1. Amatör Küme Şampiyonu oldu. Gümüşlükspor ’u destekleyen İşler ise önce taraftarların yanına maçı izledi. Tuttuğu takımın yönetiminde de olan İşler, daha sonra stada girdi. Bir müddet maçı stat içerisindeki kulübeden izleyen İşler ’e polis müdahale etti. İşler polislere kimliğini gösterdikten sonra stat dışına çıkarıldı. Maçı stat kapısından izleyen İşler futbolcuların karşısında takım futbolcuları ile tartışmasına tepki göstererek tekrar içeri girmeye çalıştı. Polis engeli ile karşılaşan İşler, maçın son dakikalarını ise ayakta izledi. Maçın bitiş düdüğü ile stada giren meşhur oyuncu önce Gümüşlükspor futbolcularını sakinleştirmeye çalıştı. Golleri sayılmadığı için hakemin üzerine yürüyen futbolcular ile bir müddet konuşan İşler daha sonra hakemleri gözetmek hakem odasına dek hakemlere eşlik etti. Gümüşlük taraftarlarını da sakinleştirmeye çalışan İşler, hakemlere siper oldu.
 Maç sonrasında Gümüşlükspor oyuncularının yanında giden İşler futbolculara ateş püskürdü. Sakin olmalarını söyleyen İşler bu bir futbol olur böyle şeylerde ağırbaşlı olun arkadaşlar diyerek ortamı yumuşatmaya çalıştı.