Ankara İş Davası Avukatı

Ankara İş Davası Avukatı

Ankara İş Davası Avukatı

09 Mayıs 2020 - 10:42

İş hukuku, iş ve işveren arasında oluşan ilişkileri düzenleme konusunda yardım etmektedir. Özellikle ortaya çıkan ya da çıkması muhtemel sorunlarla ilgili düzenleme yaparak işçi ve işveren arasında ki davaların görülmesine yardımcı olmaktadır. Bu konuda yapılan başvurular bu çerçevede değerlendirilerek sonuca ulaşılmaktadır. Tahancı Hukuk Bürosu olarak sizlere bu başvurular sonrasında yardımcı olmakla birlikte aynı zamanda herhangi bir sorun yaşamadan  süreci tamamlamanız noktasında da destek olmaktayız.


İş Davası Avukatı
İş davası, işçi ile işveren arasında vuku bulan anlaşmazlıkların görüldüğü mahkemelerdir. Bu mahkemelerde işçi ile işveren arasında ortaya çıkan anlaşmazlıkların yasalar çerçevesinde çözüme kavuşması sağlanmaktadır. Bu davalar konusunda iş davası avukatı ankara hukuk bürosu olarak biz, tüm imkanlarımızla size destek sağlayacağız.


Tahancı Hukuk Bürosu olarak Ankara başta olmak üzere ülkemizin her bölgesinde sizlere destek sağlıyoruz. Bu konuda işçi olarak bizden yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi aynı zamanda işveren olarak da başvuruda bulunabilirsiniz. Bu noktada sizlere hukuk büromuzun en deneyimli avukatlarıyla birlikte iş hukuku, davası ve mahkemesi konularında hizmet sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Genel olarak bakıldığında aşağıda ki hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz;


Hukuki Danışmanlık: İşverenlerin ihtiyacını karşılamak üzere sürekli hukuki danışmanlık hizmeti sağlanmaktadır.


İş Sözleşmesi Hazırlamak: İşçi ve işveren arasında oluşturulacak olan iş sözleşmesinin hazırlanması sağlanmaktadır. Bu sırada her iki tarafında istek ve talepleri göz önünde bulundurularak hareket edilmektedir.


İş yeri Mevzuatı Hazırlamak: İş yeri için çalışma ilke ve esaslarının mevzuata uygun bir şekilde hazırlanması sağlanmaktadır.


İşverenin Bilgilendirilmesi: Hukuk bürosu olarak işveren için bilgilendirme yapılmaktadır. Bu kapsamda insan kaynakları birimi ile sürekli olarak irtibatta kalınmaktadır.


Sağlık ve Güvenlik Altyapısı Oluşturmak: İşçilere, iş sağlığı ve güvenliği hususunda gerekli bilgileri sağlamak ve  gerekli hukuki altyapının oluşturulması sağlanmaktadır.


İş Sözleşmesinin Sona Ermesi Durumu: Hazırlanmış olan iş sözleşmesinin usullere uygun bir şekilde sonlandırılması için yardımcı olmak. 


Arabuluculuk: İşçi ve işveren arasında oluşabilecek uyuşmazlıklarla ilgili çözüm bulabilmek adına arabuluculuk başvurusu yapılır ve süreç takip edilir.


Dava Açmak: İşçi ve işveren arasında ortaya çıkan uyuşmazlıkların çözümüne istinaden iş mahkemesinde dava açmak, takip etmek ve sonuçlandırma konusunda çalışıyoruz.


İcra Takibi: İş hukuku alanında ki icra takiplerinin başlatılması ve sonuçlandırılmasını sağlıyoruz.


Tahancı Hukuk Bürosu olarak sadece iş hukuku alanında değil ohal komisyonu kararına itiraz konularında da sizlere yardımcı olmaktayız. Bu kapsamda tüm hukuk personellerimizle birlikte sizlere yardımcı olmakla birlikte aynı zamanda karşılaştığınız sorunları kolaylıkla atlatmanızda destek sağlıyoruz. Özellikle mahkeme aşamalarında yardımcı olduğumuz gibi mahkeme öncesi ve sonrasında da yardımlarımıza devam ediyoruz. Ayrıca güvenlik soruşturması avukatı ihtiyaçlarınıza cevap vererek sadece bir konuda değil hukuksal anlamda karşılaşabileceğiniz her adımda yanınızda olarak sorunlardan kurtulmanıza yardımcı oluyoruz.

 

Bu haber 53479 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ünlü tatil merkezi Alaçatı’da korkutan yangın
Ünlü tatil merkezi Alaçatı’da korkutan yangın
Düştüğü bataklıktan itfaiye kurtardı
Düştüğü bataklıktan itfaiye kurtardı