Araç kiralama sektörünün lider markası Avec Rent A Car ile hemen...

Araç kiralama sektörünün lider markası Avec Rent A Car ile hemen tanışın.

Araç kiralama sektörünün lider markası Avec Rent A Car ile hemen tanışın.

06 Aralık 2019 - 18:21

Günlük araç kiralama için en iyi fiyatlar ve yüksek kaliteli araçlar bu sayfada! 


‘Sizin Tercihiniz Bizim Önceliğimiz’ sloganı ile hizmet veren Avec Rent A Car’ın web sitesine hoş geldiniz. 
‘Daima yüksek müşteri memnuniyeti yaratma’ misyonu ile müşterilerine keyifli sürüşler vadeden Avec Rent A Car, Paşalı Grubu’nun Avek Otomotiv’den sonra otomotiv sektöründeki ikinci yatırımıdır. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile keyifli sürüşler vadeden Avec Rent A Car’ın Türkiye çapında 14 şubesi bulunmaktadır. Araç filosunda yer alan Audi A6, Audi A3 Cabrio, Volkswagen Passat,Volkswagen Caravelle, SKODA Karoq ve SEAT Arona gibi araçlarla farklılaşan müşteri ihtiyaçlarına en doğru çözümü üretmektedir.


Kilometre Sınırına Göre Fiyatlandırma
Avec Rent A Car kiralama süresi minimum 24 saat, aylık kiralamalarda ise 30 gündür. Aylık kilometre sınırı 30 gün üzerinden hesaplanmaktadır. Kilometre limitleri araç sınıflarına göre farklılık göstermektedir. Ekonomik, orta ve üst sınıf araç gruplarında günlük 400 km, aylık maximum 4.000 km’dir. Premium araç gruplarında ise günlük 300 km aylık maximum 3.000 km olarak belirlenmiştir. Müşteri km sınırını doldurmuş ise araç teslimi sırasında, ekonomik ve orta sınıf araç gruplarında 100 km başına 15 TL + KDV, üst sınıf araç gruplarında 25 TL + KDV ve Premium sınıf araç gruplarında ise 50 TL + KDV ücret ödemektedir. 


ARAÇ TESLİMİ
-  Kiracı aracı, araca ait tüm belgeler, aksesuar avadanlıkları, yedek lastiği ile birlikte teslim aldığı gibi araç kiraladığı istasyona veya sözleşmede belirtilen başka bir yerdeki Kiraya Veren ofisine iade edecektir.
-  Aracın kiralama sonrası çıkış yapacağı ofisten müsaitlik doğrultusunda 5 kilometreye kadar teslim alınması ve/veya teslim edilmesi ücretsizdir.
-  40 km’ye kadar olan mesafelerde teslim alma ve/veya teslim etme hizmeti 80-TL’dir.
-  Firmamızdan yapılacak ilk kiralamalarda adrese teslim hizmeti verilmemektedir.
-  30 km üzerinde mesafelerde teslim alma ve etme hizmeti verilmemektedir.
-  Kiracı aracı teslim almadan önce finansal analiz yapılır, ofis yetkilileri bu finansal analiz dahilinde aracı teslim etmeme hakkını saklı tutar. 
Araç kiralama sektörünün lider markası Avec Rent a Car ile araç kiralama yapmak ve avantajlı fiyatları kaçırmamak için hemen https://www.avecrentacar.com/ adresini ziyaret edebilir ve ayrıca https://www.avecrentacar.com/kiralik-araclar adresinden de kiralık araçlar listesini görüntüleyebilirsiniz.


Sağladığımız Ek Güvenceler
Kiralama süresinde oluşabilecek hasarlar için müşteri onayı ile onarım avantajları sağlanmaktadır. En fazla 750 TL’ye varan hasar durumlarında mini hasar sigortası, en fazla 1.500 TL’ye varan hasar durumlarına karşı ise süper mini hasar sigortası müşteriye sunulmaktadır.


Araç Kiralama Ödeme Koşulları Hakkında
Kiralama tutarı ve sağlanan ek güvenceler kiralama sırasında, aracı kiralayan kişinin kredi kartından tahsil edilmektedir. Avec Rent A Car kiralama işlemlerinde debit, nakit ve sanal kart uygulaması bulunmamaktadır.
Aracı kiralayan müşterinin kredi kartından ön provizyon alınmaktadır. Provizyon ücreti araç sınıfına göre farklılık göstermektedir. Ekonomik sınıf araçlarda 500 TL, orta sınıf araçlarda 750 TL, üst sınıf araçlarda 1.500 TL ve Premium sınıf araçlarda 3.000 TL provizyon ücreti alınmaktadır. Provizyon olarak tahsil edilen tutar kiralama bitiminde varsa ceza, hasar, eksik yakıt vb. durumlar düşüldükten sonra kiralama yapılan karta 14 gün içinde geri iade edilmektedir.


Önemli Notlar
Kiracı, aracı her türlü güvenliğini sağlayacak biçimde kapalı ve kilitli olarak park etmekle yükümlüdür. Aracın çalınması durumunda hırsızlık güvencesinden faydalanabilmek için; ruhsat ve anahtarı iade ederek gerekli önlemleri aldığını ve ilgili emniyet makamlarına gerekli başvuruları yaptığını kanıtlamak ile mükelleftir. Aksi halde Kiracı kasko kapsamına dahil edilmeyen ve sigorta şirketi tarafından zarar ödemesi yapılmayan aracın güncel satın alma bedelini ve diğer yasal zararları ödemekle yükümlüdür.


Rezervasyon
Müşteri kiraladığı aracı herhangi bir nedenle kiralama süresini uzatmak ister ise en az 1 gün (24 saat) önce ilgili ofise bildirmekle yükümlüdür.  Uzatma süresi ilgili ofisin onayı ile gerçekleşebilmektedir. Kiralama onayı sonrası, kiralama yapılan kredi kartından ücret alınır ve uzatma işlemi gerçekleştirilir.
Müşteri, kiralama esnasında şirket-müşteri ilişkileri güvenliği açısından kiralama sözleşmesini imzalamakla yükümlüdür ve yapılan tüm kiralamalarda Avec Rent A Car genel kiralama koşulları geçerlidir.
*Yukarıdaki bilgiler genel açıklama amaçlıdır. Avec Rent A Car bu bilgileri değiştirme hakkını saklı tutar.
Detaylı bilgi için 444 0 556 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir veya Avec Rent A Car ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bu haber 17133 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Payfix Nedir Kurumsal Cüzdan Kart Sanal Pos Hizmeti
Payfix Nedir Kurumsal Cüzdan Kart Sanal Pos Hizmeti
Lazer Epilasyon – Dr. Osman Baş Mayasante İzmir
Lazer Epilasyon – Dr. Osman Baş Mayasante İzmir