Denizli’nin Çivril ilçesinde eşine inat kahvehaneyi tek başına...

Denizli’nin Çivril ilçesinde eşine inat kahvehaneyi tek başına işletip patron oldu

Denizli’nin Çivril ilçesinde mahalle kahvehanesini işleten ve eşine yardım etmek isteyen kadın, 4 ay sonra iş konusunda kendisine rest çeken eşine inat kahvehaneyi kendi işletmeye başladı. 3 çocuk annesi kadın çocuklarına kahvehanede bakarken çocukları ise çay ve içecek servisi yapan annelerinin peşinden ayrılmayıp ona yardım ediyor.

02 Ağustos 2019 - 20:07

Çivril'de köy kahvesini çalıştıran eşine yardımcı olmak isteyen 3 çocuk annesi Bahar Özel (30), 4 ay sonra kahveyi tek başına çalıştırmaya başladı. Çivril'in Sundurlu Mahallesi'nde yaşayan Özel, köy kahvesini tek başına çalıştırıyor. 3 çocuk annesi kadın ilk zamanlar zorlansa da hem işe hem de erkek ağırlıklı bir ortama alıştığını söyledi. 

10 yıl önce Sundurlu Mahallesi'nde yaşayan Mehmet Özel ile evlenen ve köye yerleşen Özel, mahalle kahvesinin çalıştıran kocasına yardım etmek için başladığı kahvecilikte patron oldu. Aile bütçesine katkı sağlamak ve kocasının iş yoğunluğunu hafifletmek için kahvehanede çay dağıtmaya başladığını belirten Özel, "Tüm kadınlar kendi ayakları üzerinde durmalı. Kimsenin eline bakmamalı. Ben de öyle yaptım” dedi.

Bu haber 7830 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Burak Oğuz yattığı süre ve sonuç ceza süresi dikkate alınarak hükümle birlikte tahliye edildi.
Burak Oğuz yattığı süre ve sonuç ceza süresi dikkate alınarak...
Memur ve emeklilerin maaş zammı belli oldu
Memur ve emeklilerin maaş zammı belli oldu