Ev Eşyası Depolama

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama; çoğunlukla kentsel dönüşüm ve yurtdışı seyahati gibi süreçler ile ev eşyalarını uygun fiyatlara ve güvenli bir şekilde barındırma ihtiyacı bulunan kişilerce ihtiyaç haline dönüşmüş bir hizmettir.

29 Mart 2018 - 17:27

Ev Depolama

Ev depolama; 21. yüzyılda yeni oluşmuş olan bir ihtiyacı karşılamaya yönelik bir hizmettir. Kentsel dönüşüm, yurtdışı seyahati, ev tadilatı gibi süreçler ile ev eşyalarının muhafazası ihtiyacı olan kişiler, ev depolama firmalarından bu hizmeti almaktadırlar. Aynı zamanda kurumsal anlamda ev depolama firmaları ve arşiv depolama ihtiyaçları da çeşitli sebeplerden ötürü oluşmuş ihtiyaçlardır.

İnter Depolama; 1997 yılında hizmete başlamış olan İnter Lojistik Grubu bünyesinde, kişisel eşya depolama alanına özel çözümler üreten firmadır. İnter Depolama ev eşyası depolama, ofis depolama, arşiv depolama ve ticari ürün depolama hizmetleri sunmaktadır.

ev eşyası depolama

Eşya Depolama

Eşya Depolama; depolanacak ev eşyalarının miktarına göre değişim göstermektedir. Miktar ise metreküp ölçümü ile belirlenmektedir. Bir ev eşyalarının tümü paketli hale geldikten sonra araca istiflenmesi gerçekleştirilir. Akabinde İnter Depolama yetkilisi ve eşya sahibi birlikte bir ölçüm gerçekleştirirler. Bu ölçüm; enxboyxyükseklik(metre cinsinden)=metreküp olarak hesaplanır. Çıkan metreküp ile sözleşme içerisinde anlaşılan metreküp karşılaştırılır ve fiyatlandırma gerçekleştirilir. Sözleşmede ise metreküp bilgisi ev eşyalarının bilgisi dahilinde tahmini olarak belirtilir. Bu doğrultuda ise belirtilen eşya listesi ile metreküp miktarı hesaplanması gerçekleştirilir.

İnter Depolama; sunmuş olduğu hizmetler ile son yıllarda sektöre öncülük eden firmalardan biri haline gelmiştir. Alanında uzman ekibi ile hizmet vermekte olan İnter Depolama; toplamda 8000 metreküpe yakın zati eşya depolama alanına sahiptir. Ev, ofis, arşiv ve kurumsal bazlı depolama hizmetleri ile yüzlerce referansa sahip bir firma haline gelmiştir.

Bu haber 29025 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Denizli'de Seyir Halindeki Otomobil Yandı
Denizli'de Seyir Halindeki Otomobil Yandı
Hava sıcaklıkları artıyor |25 Nisan yurtta hava durumu
Hava sıcaklıkları artıyor |25 Nisan yurtta hava durumu