İzmir’de Lazer Epilasyonda Son Nokta!...

İzmir'de Lazer Epilasyonda Son Nokta!...

İzmir’de Lazer Epilasyonda Son Nokta!

20 Ekim 2019 - 16:06 - Güncelleme: 21 Ekim 2019 - 00:43

Kozmetik sektörüne olan yoğun ilgi bu alanda teknolojinin gelişiminin çok hızlı ilerlemesine katkıda bulunmaktadır. Beklentilerin çokluğu ve oluşan aşırı ilgi sektöründe bu beklenti ve ilgiye olan geri dönüşümüyle birlikte ileri dönük ivmelenme yaratmaktadır. Bunun en önemli örnekleri de lazer epilasyon alanında gerçekleşmektedir. İstenmeyen tüylerinden kurtulmak isteyen kadınlar ve erkekler lazer epilasyon ile bunu gerçekleştirirken artık aynı zamanda bu süreci rahat, konforlu, acısız ve ağrısız yaşamanın yanı sıra kalıcılıkta beklemektedirler. İşte tam da bu noktada bu beklentilere en iyi şekilde cevap veren Buz Lazer artık Lazer Epilasyon İzmir ile hizmetinizdedir. Teknolojinin en ileri safhasında bulunan Buz Lazer Soprano Ice Platınum ile sizleri masaj rahatlığında kalıcı bir çözüm sunmaktadır.


Buz Lazeri Tanıyalım? 
Sahip olduğu teknoloji 810 nm dalga boyuna sahip diode lazer ile Buz Lazer siz kullanıcılara ağrısız ve acısız bir şekilde istenmeyen tüylerinizden kurtulma imkanı sunmaktadır. Acı ve ağrı hissinin olmamasının yanı sıra Buz başlığı ile masaj konforu da sağlamaktadır. Üstelik sonuçların kalıcı oluşunun verdiği memnuniyet paha biçilemez.
 
Buz Lazer Uygulama Şekli?
İstenmeyen kıl köklerine gönderilen ısı köklerin yeniden oluşumunu engelleyerek tüyleri kalıcı olarak yok etmektedir. Tüm bu işlem esnasında Buz lazer sahip olduğu Buz başlığı sayesinde cildi soğutarak hem seansın acısız ve ağrısız geçmesini sağlar hem de uygulama esnasında ya da sonrasında ciltte herhangi bir iz ya da istenmeyen leke oluşumunu engeller. Tüm bunlar ile Buz lazer, Lazer epilasyonda gelinen son teknolojiyi sizlere bu rahatlık ve konforda sunmaktadır.  Şimdiye kadar ki tüm lazer epilasyon yöntemlerini unutturan Buz Lazer epilasyona İzmir Lazer Epilasyonda ulaşabilirsiniz.


Uygulama Süresi Ne Kadardır?
Daha önce de belirttiğimiz gibi ağrısız, acısız ve masaj rahatlığındaki Buz Lazer aynı zamanda kullanıcılarını zaman konusunda da tatmin etmektedir. Tüm vücuda 35 dakika gibi kısa bir sürede uygulanabilen Buz Lazer bu konuda da memnuniyet vermektedir. Vaktin nakit olduğu şu zamanda böyle kısa bir sürede ve masaj rahatlığında kalıcı çözüm sunan Buz Lazerle tanışmak artık kaçınılamaz.
 
Buz Lazerin Uygulanabildiği Bölgeler?
Farklı başlıkları sayesinde Buz Lazer tüm bölgelere hızlı ve güvenle uygulanabilmektedir. Diğer lazer epilasyon yöntemlerinde sorun yaşanabilen kulak içi, burun içi ve kaş arası gibi bölgelerde dahi Buz Lazer ile tüm kıllar hızla ve kolayca yok olmaktadır. Gelin bu konforu İzmir Lazer Epilasyon merkezinde yaşayın.


Uygulanması Gereken Seans Sayısı?
Bu konu her kullanıcının cilt türü ve kıl yapısı farklı olduğundan farklılıklar gösterebilmektedir. Ancak ortalama 6 ila 8 seans arasında kullanıcılar istenilen seviyeye ulaşmaktadır. İstenmeyen tüylerden kurtulmak artık Buz Lazer ile işte bu kadar kolay. Haydi sizde bu keyfi İzmir Lazer Epilasyonda yaşayın.

Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bu haber 17770 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ünlü tatil merkezi Alaçatı’da korkutan yangın
Ünlü tatil merkezi Alaçatı’da korkutan yangın
Düştüğü bataklıktan itfaiye kurtardı
Düştüğü bataklıktan itfaiye kurtardı