İzmir’in Buca ilçesinde bir lisede temizlik görevlisi olarak...

İzmir'in Buca ilçesinde bir lisede temizlik görevlisi olarak çalışan 27 yaşındaki H.A., öğretmenler odasında okul müdürü tarafından cinsel tacize uğradı..

Okul müdüründen hizmetliye taciz iddiası

06 Eylül 2019 - 12:28

Şikayet üzerine okul müdürü E.K. (45) hakkında soruşturma başlatılırken, mağdur H.A'nın işine son verildi. İfadesinde olay günü nöbetçi personel olarak okulda kaldığını belirten H.A. müdür H.K'nın okulda kimsenin kalmadığından emin olduktan sonra kendisini öğretmenler odasına çağırdığını iddia etti.

MÜDÜRE SORUŞTURMA, GENÇ KADININ İŞİNE SON VERİLDİ

H.A, "Öğretmenler odasına girdiğimizde eliyle yanağımı okşayıp, bir anda bana sarıldı ve öptü. Şaşkınlık ve korkuyla kendisini iterek, kollarından kurtuldum. O da dengesini kaybedip geri gitti" dedi. Hemen öğretmenler okulun bahçesine çıktığını ve tekrar okula girmeye cesaret edemediğini söyleyen H.A, okul müdürünün de 1-2 dakika sonra okulun arka bahçesindeki kapıdan çıktıktan sonra arabasına binip uzaklaştığını anlattı. E.K'nın olaydan sonra kendisini cep telefonundan arayıp özür dilediğini de aktaran H.A. şikayetçi oldu.

Genç kadının olaydan sonra okuldaki işine son verildiği belirtilirken, iddiaları reddeden okul müdürü E.K. hakkında da soruşturma başlatıldı.

Bu haber 8211 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Elazığ’da büyük deprem! AFAD'dan yeni bir açıklama daha... Son bilanço açıklandı
Elazığ’da büyük deprem! AFAD'dan yeni bir açıklama daha......
Manisa ve İzmir'de deprem!
Manisa ve İzmir'de deprem!