Yurtdışı Ev Eşyası Taşıma

Yurtdışı Ev Eşyası Taşıma

Yurtdışına ev eşyası taşıma; günümüzde giderek yaygınlaşan bir taşıma biçimidir. Bu taşıma yöntemi ile ev eşyalarınızı Türkiye’den dünyanın herhangi bir bölgesine, adrese teslim olacak şekilde taşıyabilirsiniz.

29 Mart 2018 - 17:27

Yurtdışı Ev Taşıma

Yurtdışına ev eşyası taşıma; çeşitli göç sebepleri ile birlikte artık önemli bir ihtiyaç haline dönüşmüş bir taşıma biçimidir. Bu taşıma biçimiyle, ev eşyalarınızı bulunduğunuz adresten, dünya üzerinde bulunan başka bir adrese taşımanız mümkün kılınmaktadır.

İnter Lojistik Grubu; 1900’lı yılların son çeyreğinde başladığı şehiriçi taşıma hizmetlerine, ev eşyası depolama, şehirlerarası taşıma ve yurtdışı ev taşıma hizmetlerini eklemiştir. Uluslararası alanda sahip olduğu gelişkin bir operasyon ile müşterilerine hizmet vermektedir. İstanbul deposunun ardından, Gissen depolama alanı ve İngiltere ofisi ile sektör içerisinde önde gelen firmalardan biri haline dönüşmüştür.

Yurtdışı Ev Eşyası Taşıma

İnter Lojistik Grubu, uluslararası evden eve nakliyat alanında hayli gelişkin bir altyapıyı başta Türkiye olmak üzere, dünyanın her bölgesindeki iş ortaklarıyla birlikte sürdürmektedir. Türkiye’den yapılan veya Türkiye’ye yapılan ev eşyası taşımalarında gösterdiği özen ve profesyonellik ile hizmet veren İnter Lojistik, Türkiye’nin en büyük zati eşya taşıma ve depolama firması olma özelliğini korumaktadır.

Yurtdışına eşya taşıma

Yurtdışına eşya taşıma; İnter Lojistik Grubu’na yapılan taşıma talebi ile belirlenmektedir. Öncelikle eşyalarınızın nereden nereye taşınacağı bilgisi, ne miktarda bir eşyanın taşınacağı bilgisi ve hangi tarihlerde bir taşınmanın gerçekleştirileceği bilgisi tespit edilmektedir. Akabinde bir fiyat ve proje çalışması gerçekleştirilip sunulmaktadır. Bir sonraki aşamada ise sözleşme ve taşıma gününün belirlenmesi bulunmaktadır. Tüm bu koşul ve aşamaların tamamlanmasıyla, eşyalarınız taşınma durumuna geçmektedir.

İnter Lojistik Grubu; uluslararası ev taşıma alanında uzman bir ekibe sahiptir. Eşyalarınızın taşınması aşamasında, size özel uygulanacak her bir çözüm için eğitimli operasyon ekibimiz ile birlikte, yurtdışına taşınmaya dair her ihitiyacınıza çözüm sunmaktayız.

Bu haber 20219 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mozart Ödüllü Ali İnsan İzmir'de Sahne Aldı
Mozart Ödüllü Ali İnsan İzmir'de Sahne Aldı
Dolandırıcının 6 adımı
Dolandırıcının 6 adımı