Op. Dr. Okan Morkoç - Meme Küçültme Yöntemleri ve Fiyatları

Op. Dr. Okan Morkoç - Meme Küçültme Yöntemleri ve Fiyatları

Op. Dr. Okan Morkoç - Meme Küçültme Yöntemleri ve Fiyatları

24 Ağustos 2021 - 23:38 - Güncelleme: 24 Ağustos 2021 - 23:46

Eğer meme küçültme fiyatları ve buna benzer başka konular hakkında bilgileri merak ediyorsanız uzmanlardan detaylı bilgi alabilirsiniz. Birçok insan uzmanlarla görüşerek rinoplasti, meme büyütme ve küçültme gibi ameliyatlar yaptırarak daha estetik bir görünüme sahip olmak istiyor. Aynı zamanda sağlık sebebiyle mecburen estetik operasyon yaptıran kişiler de vardır.

Op. Dr. Okan Morkoç Kimdir?

Doktor Okan Morkoç 1979 kars doğumludur. Kabataş Erkek Lisesin den mezun olduktan sonra Akdeniz Üniversitesinde Tıp eğitimine başladı. Başarılı Tıp fakültesi eğitimini onur belgesi ile tamamladıktan sonra cerrahi branşlara olan yoğun ilgisi nedeni ile Estetik ve Plastik Cerrahi alanında eğitimine devam etmiştir. Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştıma Hastanesi Plastik cerrahi Kliniğinde ki uzmanlık eğitimi sonrası askerlik görevini tamamlamıştır. Ulusal ve uluslararası kongrelerde sunulmuş birçok çalışması mevcuttur. Zorunlu Devlet Hizmeti süresince Sivas Devlet Hastanesi ve Denizli Servergazi Devlet hastanelerinde birçok estetik ve plastik cerrahi ameliyatlarını başarı ile uyugulamıştır.Bu dönemde hayatını kendisi gibi doktor olan eşiyle birleştirmiştir. Devlet hizmeti sonrası sonrasında İstanbulda estetik cerrahi ağırlıklı olmak üzere özel çalışma hayatına başlamıştır.

KONGRE, SEMPOZYUM VE KATILDIĞI KURSLAR

⦁ Obstetrik Brakial Pleksus Yaralanmaları, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezuniyet Sonrası Eğitim Toplantısı – 13 Mart 2004

⦁ Cerrahpaşa Plastik Cerrahi Günleri “Dudak Damak Yarıkları” – 30 Nisan,1 Mayıs 2004 İstanbul

⦁ 9.Türk El ve Üst Ekstremite Cerrahisi Kongresi-19,23 Mayıs 2004 Bodrum

⦁ TPRECD ve Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi “Güncel Yanık ve Güncel Yara Tedavisi Sempozyumu ile Yanık ve Yara Bakımı Kursu” – 23,24 Nisan 2005 Adana

⦁ Cerrahpaşa Plastik Cerrahi Günleri “Baş Boyun Onarımları” – 3,4 Haziran 2005 İstanbul

⦁ 27. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ulusal Kongresi – 14,17 Eylül 2005 Konya

⦁ 3.Türkiye Yanık ve Yangın Afetleri Derneği Kongresi- 29,30 Eylül 2005 Ankara

⦁ Prof.Dr. Rıdvan Ege Temel El Cerrahisi Bilgi Kursu- 24,25 Şubat 2006 Ankara

⦁ Refresher Course on Breast Surgery , pre -17. EURAPS Annual Meeting –25 May 2006 İstanbul

⦁ 17. EURAPS Annual Meeting –25,27 May 2006 İstanbul

⦁ 10.El ve Üst Ekstermite Cerrahisi Kongresi Sonrası Toplantısı, El ve Mikrocerrahi Günü- 29 May 2006 İstanbul

⦁ Cerrahpaşa Plastik Cerrahi Günleri “Ortognatik Cerrahi ve Çene Cerrahisi” –2,3 Haziran 2006 İstanbul

⦁ V. BAPRAS Congress, ISAPS Postgraduate Mini Course – 22 May 2007 Kuşadası/ İzmir

⦁ V. BAPRAS Congress 22-26 May 2007 Kuşadası/ İzmir

⦁ Cerrahpaşa Plastik Cerrahi Günleri “Alt Ekstremite Onarımları” – 1,2 Haziran 2007 İstanbul

 

Meme Küçültme Öncesi Hazırlık Detayları Nelerdir?

Mamografinin ne kadar önemli olduğunu meme küçültme fiyatları haricindeki araştırmalarınızda öğrenebilirsiniz. Eğer hastalığınız varsa ve düzenli ilaç kullanıyorsanız cerrahınız mamografi sonucuyla bunu öğrenir. Öğrenilen bilgiler meme küçültme operasyonunun seyrine ve sonrasındaki sürece etki eder. Sigara kullanan biriyseniz cerrahınız bırakmanızı önerecektir. Sigarayı bıraktıktan bir ay sonra meme küçültme ameliyatı yaptırabilirsiniz.

Meme Küçültme Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?

Yalnızca meme küçültme fiyatları incelemesi yapanlar iyileşme sürecinde sıkıntı yaşayabilir. Mesela ameliyat sonrasında işlem uygulanan bölgelerde kızarıklık oluşabilir. Meme küçültme ameliyatı yaptıran kimi insanlar endişelenir ama kızarıklık oluşması normal bir durumdur. Ayrıca hissedilen ağrıya da meme küçültme operasyonu sonrasında sıkça rastlanır. Cerrahınız ameliyattan 2 gün sonra sizi gözetimi altında tutacaktır.

Meme Büyütme Estetiği

Aklınızda meme büyütme fiyatları gibi bir soru oluşmuş olabilir. Araştırma yaptığınız zaman estetik fiyatlarının ne kadar değişken olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Ameliyat fiyatlarının bu kadar değişken olmasının sebebi cerrahların hayatımızda giderek daha fazla yer edinmesidir. Estetik yaptırmak isteyen kişi sayısı arttıkça bu alanda hizmet sunan cerrahlar da artış göstermiştir. Bu sebeple estetik fiyatları değişkenlik kazanmıştır.

Meme Büyütme Hangi Durumlarda Yapılır?

Dileyen herkes hem sağlık hem de estetik görünüm için meme büyütme ameliyatı yaptırabilir. Şikâyetinizi meme büyütme fiyatları hakkında görüşme yaparken cerrahınıza bildirdiğinizde gerekli bilgileri alacaksınız. Böylece meme kanseri tedavisi gören ya da estetik görünüme sahip olmak isteyen bir birey olarak ameliyat imkânından yararlanabilirsiniz. Estetik cerrahınıza diğer sorularınızı sormanız da kolaylık sağlar.

Meme Büyütme Yöntemleri Nelerdir?

Araştırma yaptığınız zaman meme büyütme estetiğinde silikon, implant ve kök hücre olmak üzere üç yöntemin uygulandığını öğreneceksiniz. Cerrahınızla meme büyütme fiyatları dışında yöntemler hakkında da konuşursanız size en uygun operasyonun belirlenmesi konusunda yardımcı olabilirsiniz. Silikon ve implant yönteminde kılıflar kullanılır, kök hücre yönteminde ise operasyon sırasında memenizin dokusundan yararlanılır.

Burun Estetiği Yöntemleri Nelerdir?

Burun estetiğinde açık ve kapalı olmak üzere iki yöntem uygulanır. Estetik cerrahınıza burun estetiği fiyatları haricinde yöntemler hakkında da sorular sorabilirsiniz. Açık rinoplasti yönteminde burun deliklerinizin alt kısmından operasyon gerçekleştirilir. Açık burun estetiği cerrahınızın daha geniş bir görüş açısıyla operasyon gerçekleştirmesi konusunda fayda sağlar. Kapalı rinoplastide ise burun deliklerinin iç kısmından operasyon gerçekleştirilir.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Son dönemlerde burun estetiği fiyatları sağlık ve estetik görünüm açısından araştırılan bir konudur. Kimi insanlar daha rahat nefes alabilmek için yaptırırken kimileri de daha estetik bir görünüme sahip olmak amacıyla burun estetiği yaptırır. Estetik cerrahınız ameliyat öncesi sağlık durumunuzu öğrenmek için çeşitli kontroller yapılır. Yapılan kontroller doğrultusunda burun estetiği gerçekleştirilir.

Burun Estetiği Fiyatları

Günümüzde insanlar estetik fiyatlarına büyük önem gösterir. Araştırma yaptığınız zaman özellikle burun estetiği fiyatlarının çok değişken olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Bu durumun sebebi burun estetiği operasyonunu gerçekleştiren cerrahların giderek çoğalmasıdır. 

Fakat kimi insanlar yalnızca fiyat aralıklarını incelediği için yanlış cerrah seçimi yapar. Yaptırdığınız operasyondan memnun kalmak ve sağlık sorunları yaşamamak için burun estetiği fiyatları haricindeki bilgileri de araştırmalısınız.

Bu haber 101759 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cam Balkon Uygulama Modelleri
Cam Balkon Uygulama Modelleri
Arazi anlaşmazlığı kanlı bitti: 3 ölü
Arazi anlaşmazlığı kanlı bitti: 3 ölü