Otomobilini dolandırıcılara kaptırdı, bir de radar cezası...

Otomobilini dolandırıcılara kaptırdı, bir de radar cezası ödedi

İzmir’de yaşayan Tamer Hasanoğulları ve Deniz Küslü, iddialara göre internet üzerinden satışa çıkardıkları araçları için aynı dolandırıcılık şebekesi tarafından mağdur edildi.

21 Kasım 2019 - 16:33

 Dolandırıcıların kefalet kredisi çekme bahanesiyle araçlarını kaptığını söyleyen mağdurlardan Tamer Hasanoğulları, aracının ipoteğini kaldırmak için bankadan para çektiğini bir de üstüne aracını kaptırdığını ifade ederken, dolandırıcıların yolda yediği radar cezasını da kendisinin ödemek zorunda kaldığını söyledi. Onlarca kişinin dolandırıldığı iddia edilen olayda mağdurlar, WhatsApp grubuyla birbirleriyle haberleşiyor.
Geçtiğimiz haftalarda Antalya'da bir kişiyi sazan balığı ısmarlayarak dolandırdığı iddia edilen çetenin İzmir'de de mağdurları ortaya çıktı. İzmir'in Menderes ilçesinde yaşayan Tamer Hasanoğulları ve Buca ilçesinde yaşayan Deniz Küslü, Antalya'da dolandırılan mağdurla konuşarak aynı çete tarafından dolandırıldıklarını iddia etti. Çetenin Denizli'de faaliyet gösterdiğini söyleyen mağdurlar, iddialara göre dolandırıcıların esnaf kefalet kredisi çekme bahanesiyle araç sahiplerini bulundukları şehre çağırdıklarını ve senet imzalattırdıklarını ifade etti.

Bu haber 22038 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Düştüğü bataklıktan itfaiye kurtardı
Düştüğü bataklıktan itfaiye kurtardı
3 hayvan damı ile 800 balya saman küle döndü
3 hayvan damı ile 800 balya saman küle döndü