Payfix Nedir Kurumsal Cüzdan Kart Sanal Pos Hizmeti

Payfix Nedir Kurumsal Cüzdan Kart Sanal Pos Hizmeti

Kurumsal anlamda aklına gelebilecek payfix kart hizmeti sanal pos ve mobil pos hizmeti ile pay fix’e katılın.

26 Haziran 2021 - 22:14 - Güncelleme: 05 Ağustos 2021 - 18:30

PayFix Kurumsal Cüzdan ile Tanışın!

Dijital çağın yeni nesil ödeme platformu olan PayFix Dijital Cüzdan ile, firmanızın finansal işlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kurumsal Cüzdan ile ihtiyaç duyduğunuz tüm finansal işlemler bu sayede artık eliniz altında. Bunun yanında Kurumsal Cüzdan sizlere, firmanızın ödeme sayfasına kolayca entegre edebileceğiniz, talepleriniz doğrultusunda geliştirebileceğiniz, ihtiyacınıza uygun çözümleri sağlıyor. Tek tıkla çok daha hızlı, daha az maliyetli ve risk barındırmayan Kurumsal Cüzdan ile neler yapabilirsiniz?

⦁ 7/24 Ödeme alabilirsiniz.

⦁ Müşterilerinize ödeme dağıtımı yapabilirsiniz.

⦁ Üstelik bunları uzun prosedürler gerektiren bankacılık işlemlerinden farklı olarak tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bu avantajlar sayesinde hangi olumlu sonuçları elde edebilirsiniz?

⦁ Operasyon maliyetlerinizi azaltabilirsiniz.

⦁ Kaynaklarınızı markanızı büyütmeye ve Ar-Ge faaliyetlerine aktarabilirsiniz.

Neden riskten ve yüksek maliyetten uzak kurumsal çözümler sunar?

⦁ BDDK ve Merkez Bankası tarafından yetkilendirilen ve denetlenen site, sağladığı Kurumsal Cüzdan ile tüm risk ve operasyon maliyetini sizin için en aza indirir.

Nasıl Kurumsal Cüzdan sahibi olursunuz?

⦁ Payfix Kurumsal cüzdan hizmetlerinden faydalanmak için [email protected] adresinize firma bilgilerinizi içeren bir e-posta göndermeniz yeterli olacaktır. Daha sonra kurumsal müşteri temsilcisi en kısa sürede sizlere ulaşarak, en uygun çözümü size sunacaktır.

 

PayFix Kurumsal API

PayFix Kurumsal API, firmanızın finansal işlemlerini gerçekleştirdiği esnada, ihtiyaç duyduğu finansal alt yapıyı sağlamak için geliştirildi. Kurum içi veya sunduğunuz hizmetlere uygun olarak ta geliştirilen Kurumsal API ile neler yapabilirsiniz?

⦁ Müşterilerinizden PayFix Kurumsal Cüzdanınıza ödeme alabilirsiniz.

⦁ Ödeme dağıtabilirsiniz.

⦁ Tüm temel bankacılık hizmetleri ya da sadakat sistemleri gibi birçok farklı alana Kurumsal API kolayca entegre edebilirsiniz.

Size ne gibi avantajlar sağlar?

⦁ Pay Fix, API servisi ile hızlı bir şekilde kurumsal ödeme hizmetlerine entegre olur. Müşterilerinizden ödeme kabul eder.

⦁ Müşterilerinizin, bayilerinizin hak edişlerini API ile her yerden ve istediğiniz zaman dağıtabilirsiniz.

⦁ Dilerseniz de personelinizin prim ödemelerini, iş ortaklarınızın finansal ödemelerini  API ile saniyeler içinde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Çok Yakında! 

PayFix Dijital Cüzdanın müşterileri için yapmış olduğu yenilikler bitmiyor. Her geçen gün bünyesine yeni bir özellik ekleyen PayFix, çok yakında müşterilerini Kurumsal Kart ve Kurumsal Sanal Kart ile tanıştırmayı bekliyor. 

Kurumsal Kart ve Kurumsal Sanal Kart ile neler yapabileceksiniz?

⦁ Firmanızın, iş ortaklarınızın, çalışanlarınızın ve müşterilerinizin tüm dünyada hızlı ve güvenilir şekilde harcama yapabilmesini sağlayabileceksiniz.

 

PayFix ile Kurumsal Kart ile Ortak Markalı Kartlar

Son dönemde tüketicilerin şirketlerden bekledikleri, genellikle müşteriye kolaylık sağlamak oluyor. PayFix ile müşteriye sağlanan bu kolaylığı tecrübe edebilirsiniz. Eğer bir şirket sahibiyseniz de müşterilerinize kolaylık sağlayıp, itibarınızı arttırabilirsiniz. Aynı zamanda yüksek maliyetlerin artık tercih edilmediği bu dönemde, az maliyetle toplu ödeme çözümleri sunabilirsiniz. Bunun yanında en güzel avantajlarından biri olarak, çalıştığınız finans kuruluşu olmayan firmalarla ortak kartlar yaratabilirsiniz. Düşük maliyetli sadakat programları ve finansal çözümleri geliştirerek müşterilerinize kampanyalar üretip, onlar için ödeme kolaylıkları sağlayabilirsiniz. 

Avantajları;

⦁ Güvenli bir şekilde kampanya yaratmanın, finansal çözüm üretmenin en doğu adresidir.

⦁ Herhangi bir evrak doldurmadan, prosedür ile uğraşmadan kartları müşterilerinize teslim edebilirsiniz.

⦁ APİ servisleri sayesinde kolaylıkla kartları aktifleştirebilir, sistemden kartlara kolaylıkla para yükleyebilirsiniz.

⦁ Dijital çağın gerektirdiği bütün alt yapıyı sizin için sağlamaktadır.

⦁ Altyapı maliyeti, güvenlik riski ve operasyon maliyeti olmadan müşterilerinize gelişmiş bir finans teknolojisi hizmeti sunabilir, onlara kolaylık sağlayıp alışveriş alışkanlıklarını artırabilirsiniz.

Kart Özellikleri;

⦁ Kullanıcılarınızın alışveriş alışkanlıklarını analiz edebilir, kart kullanma sıklıklarını görebilirsiniz.

⦁ Kullanıcılarınızın alışveriş analizlerine göre geliştirebileceğiniz kampanyalar, özel indirimler, ödeme kolaylıkları sağlayabilirsiniz.

⦁ Kart kullanıcılarının yaşadığı tüm sorunlara, müşteri hizmetleri sayesinde 7/24 çözüm üretebilirsiniz. Sizlerde hemen kurumsal kart başvurusu yapabilirsiniz.

 

Sanal Pos hizmeti

Online alışveriş yoluyla ürün ya da hizmet sunan, E-Ticaret veya alışveriş sitelerinde PayFix ile yapacağınız Sanal POS anlaşması sayesinde kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz. 

Sanal Pos Avantajları;

⦁ PayFix Sanal POS sayesinde müşteri potansiyelinizi arttır.

⦁ Anlaşmalı Üye İş Yerleri İşbirliği ile sizlere avantajlı alışveriş imkanı sağlar

⦁ Web siteniz üzerinden yüz binlerce müşteriye hizmet verebilirsiniz.

⦁ Web sitenizden potansiyel müşterilerinize sanal POS sayesinde hizmet sunarak, onları portföyünüze katabilirsiniz.

⦁ Daha geniş pazarlara hizmet sunma fırsatı yakalayarak müşteri sadakati sağlayabilir, satışlarınızı artırabilirsiniz.

⦁ Ürünlerinizi aracı kullanmadan doğrudan tüketiciye ulaştırma fırsatını yakalayabilirsiniz.

⦁ Geleneksel POS satış süreçlerinde çok daha kısa sürede müşterilerinizin alışveriş yapmalarını sağlayarak, müşteri memnuniyetini maksimize edebilirsiniz.

⦁ Dijitalleşen dünyadan faydalanarak, kağıt, evrak ve hesap kayıt maliyetlerini sıfıra düşürebilirsiniz.

⦁ PayFix ile çözüm ortaklığı geliştirerek, dijital sistemine dahil olup, pazarlama faaliyetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

En Hesaplı Mobil Pos Api

Anlaşmalı bankalardan bizzat giderek veya internet üzerinden başvuru yaparak mobil pos almadan, ek POS maliyetlerine gerek kalmadan kurumsal hesabınızın mobil uygulamasını pos olarak kullanabilirsiniz. Bu işlemi yaparken akıllı telefonunuzu veya tabletinizi POS cihazına çevirip, tahsilatlarınızda kullanabilirsiniz. Bu tahsilatları ise tüm mobil tabanlarına uyumlu, PayFix Mobil Pos ile müşterilerinizin kart bilgilerini kart okuyucu veya dokunmatik ekran yardımıyla girip 3D Secure ile güvenli olarak ve POS masraflarına katlanmadan yapabilirsiniz alakalı sayfa mobil pos  tıklayın.

 

Tek Tıkla ve Tekrarlı Tahsilat

Satmak istediğiniz bir ürününüz varsa Tek Tık ile Tahsilat paneli üzerinden satmak istediğiniz ürününüzün bilgilerini ve fiyatını girerek ürüne özel bir link oluşturarak, müşterinizle paylaşabilirsiniz. Müşteriniz, paylaşmış olduğunuz linke tıklayarak PayFix Tek Tık ile Tahsilat güvenli ödeme sayfasına ulaşabilir ve kart bilgileri ile hızlıca ödeme yapabilirler. 

İlgili sayfaya burdan ulaşabilirsiniz.  https://www.payfix.com.tr/sayfa/tekrarli-tahsilat.html

 

Bu şekilde şuan içinde bulunduğumuz dönemde en önemli unsur olan zamandan tasarruf yaparak, hem kendinize hem de müşterilerinize kolaylık sağlayabilirsiniz. Üstelik oluşturduğunuz linki, hiçbir entegrasyona gerek olmadan müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. Sosyal Medya hesaplarınızdan, WhatsApp’tan ya da e-posta, sms ile de anında ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Tekrarlı tahsilat özelliği ile de müşterilerinizden veya abonelerinizden operasyonel işlemlere girmeden düzenli olarak ödeme alabilirsiniz. Bu noktada en önemli avantaj, PayFix’nın güvenli altyapısında müşterilerinizin kart bilgilerini saklayarak belirleyeceğiniz periyotlarda ve tutarlarda otomatik tahsilat yapılmasıdır.

Bu haber 237341 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cam Balkon Uygulama Modelleri
Cam Balkon Uygulama Modelleri
Arazi anlaşmazlığı kanlı bitti: 3 ölü
Arazi anlaşmazlığı kanlı bitti: 3 ölü