Teff çayı mucizesi.....

Teff çayı mucizesi.....

Teff çayı mucizesi....

21 Eylül 2018 - 19:30

Son günlerin en çok ve merak edilen ürünlerinden biri Teff tohumu çayı. Hollywood ünlülerinin bu çay sayesinde kilo vermesi nedeniyle dünya çapında birden popüler olmaya başlayan bu çay tam olarak mucize bir içeriğe sahip. İçeriğinde bulunan zengin protein ve demir sayesinde sadece kilo vermek için değil, gündelik hayatta dinç ve enerjik hissetmek için de tüketebileceğiniz bir tahıldır.

Ülkemizde de son günlerde oldukça popüler olan teff tohumu çayı özellikle kadınların ilgisini bir hayli çekiyor. Kilo verdirme etkisine sahip olan bu bitki tohumlarından ve vücudunuzun ve sindirim sisteminizin iyi bir şekilde işlemesine yardımcı olacak farklı bitkilerle harmanlanan teff tohumu çayı, oluşan karışım sayesinde kolayca ve kontrollü bir şekilde zayıflamak mümkün. Çayın verdiği tokluk hissi sayesinde daha az yemek yemeye başlayacak, hızlıca kilo verebileceksiniz. Yemekten önce teff çayını tüketmeniz gerekiyor. Böylece yemek saatlerinde porsiyonlarınız küçülecektir.

Teff çayını düzenli kullanmanız halinde saydığımız bu faydaları görmeniz mümkün. Ayda kilonuza bağlı olarak 5-10 kg arası zayıflamanız mümkün. Her yemek öncesi bu çayı tüketme konusunda devamlılık sağlamanız halinde zaman geçtikçe fit bir vücuda ulaşarak, şikinlik ve hazımsızlık problemlerinizden kurtulabilirsiniz!

Ülkemizde de bir çok ünlü isim teff tohumu çayı kullanarak zayıfladığını ve bu üründen memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Doğru bir içeriğe sahip ve doğru yan bitkiler kullanılarak hazırlanmış bir teff çayı edinmeniz için güvenilir bir adresten alışveriş yapmalısınız. Gerçek teff tohumu kullanarak, hem lezzeti güzelleştirmek açısından hem de faydaları açısından diğer bitkilerle zenginleştirilmiş bir çay karışımı kullandığınız takdirde bu faydaları elde edebileceksiniz.

 

TEFF TOHUMU NEDİR?

Sadece Kuzey Etiyopya'da yetiştirilmekte olan teff tohumu senede sadece bir kere ekilip, bir kere hasılat vermekte olan mucize içerikli bir tahıldır. Tadı kestaneyi andıran küçük taneciklerden oluşur. Oldukça yüksek besin değeri ve içeriğinde bulunan mineraller ve yüksek protein sayesinde vücuda ciddi anlamda olumlu bir katkı sağlar. Bu tahılı sadece zayıflamak için değil, sindirim sisteminizin düzenli işleyişi, hazımsızlık gibi problemler için hatta günlük hayatınızda enerji vermesi için kullandığınızda da fayda elde edebileceksiniz.

Bu haber 11443 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Pınar Gültekin cinayetinde reddi hakim talebi reddedildi
Pınar Gültekin cinayetinde reddi hakim talebi reddedildi
Cezayı yedi, kahkahayı bastı
Cezayı yedi, kahkahayı bastı