Turgutlu’da daha temiz çevre için 2 milyonluk yatırım

Turgutlu'da daha temiz çevre için 2 milyonluk yatırım

Turgutlu'da daha temiz çevre için 2 milyonluk yatırım MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesi Albayrak Mahallesinde DSİ'ye ait sulama kanalının yanında başladığı bin 800 metrelik kanalizasyon kollektör hattı döşeme çalışmasını tamamladı.

29 Kasım 2020 - 20:46

Turgutlu'da daha temiz çevre için 2 milyonluk yatırım

MANİSA - MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesi Albayrak Mahallesinde DSİ'ye ait sulama kanalının yanında başladığı bin 800 metrelik kanalizasyon kollektör hattı döşeme çalışmasını tamamladı. 2 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen proje ile sağlıklı bir çevre inşa edildi.

 

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, büyük projelere hayat vermeye devam ediyor. Bu kapsamda Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde Turgutlu ilçesine bağlı Albayrak Mahallesinde başlanan kanalizasyon kollektör hattı döşeme işi tamamlandı. 2 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen proje kapsamında bin 800 metre hat döşendi. Devlet Su İşleri'nin sulama kanalının yanında yapılan hat döşeme işiyle daha sağlıklı bir çevre için önemli bir adım daha atıldı.

Bunlar da ilginizi çekebilirTürk ordusu için "satılmış" diyen CHP'li vekile tepki: Hesabı hukuk çerçevesinde sorulacak

Bu haber 181505 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mutfak Çekmecelerinizde Düzeni Sağlayacak Harika Yardımcılar Çekmece Düzenleyicileri
Mutfak Çekmecelerinizde Düzeni Sağlayacak Harika Yardımcılar...
Tuzla Boşanma Avukatı
Tuzla Boşanma Avukatı