Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası evden eve nakliyat; günümüzün en yaygın hale gelmiş taşıma yöntemlerinden biridir. Artan yurtdışında yaşama talebi ile birlikte giderek yaygınlaşan uluslararası evden eve nakliyat sektöründe İnter Lojistik Grubu sektörün yetki belgesi sahibi az sayıdaki firmalarından biridir.

09 Nisan 2018 - 23:07 - Güncelleme: 21 Eylül 2018 - 20:59

Uluslararası Evden Eve Nakliyat İstanbul

Uluslararası evden eve nakliyat istanbul; her geçen gün artan bir talep haline dönüşmüştür. Bu durum yurtdışında yaşamanın günümüz trendleri arasına girmesinden kaynaklanmaktadır. İnter Lojistik Grubu 1997 yılında ev ve ofis eşyası taşımalarına İstanbul içerisinde başlamıştır. 2000’li yıllar ile birlikte gelişen teknolojik koşullar ve artan talepler doğrultusunda şehirlerarası taşıma ve kurumsal taşımalar da İnter Lojistik bünyesinde var olmaya başlamıştır. 2005 yılına gelindiğinde ise sektör içerisindeki uluslararası evden eve nakliyata dair açık tespit edilip, hizmet yelpazesi dünyanın her noktasına kadar açılmıştır.

Sektör içerisinde yetki belgesine sahip olup (C3 Yetki Belgesi) özmal araçları ile yurtdışı ev taşıma yapan sınırlı sayıdaki firmalardan olan İnter Lojistik Grubu, müşterilerinin ihtiyaçlarına özel alternatifler oluşturmaktadır. Paketleme hizmetinden, eve kurulum dahil teslimata kadar müşterilerinin oluşabilecek her ihtiyacını karşılamaktadır.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Dünya genelinde başta Avrupa olmak üzere 7 kıtaya birden hizmet vermekte olan İnter Lojistik Grubu; hizmet kapsamları içerisinde yurtiçi ve uluslararası zati eşya taşıma, depolama, yurtiçi ve uluslararası kargo, kurumsal taşıma hizmetlerini barındırmaktadır. İnter Lojistik Grubu toplamda 7800 metreküpü aşkın depolama alanı ile hizmet vermektedir.

2010’lu yıllara kadar yurtdışı taşımalarında acente anlaşmaları ile hizmet veren İnter lojistik Grubu; Almanya aktarım merkezi ve İngiltere ofisleri ile hizmetlerini gelişkin bir biçimde sürdürmeye devam etmektedir. Avrupa içerisinde geniş bir dağıtım ağına ulaşan İnter Lojistik Grubu; kaliteli ve tam kapsamlı hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Bu haber 185633 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Demet Şener işinin mankeni olacak
Demet Şener işinin mankeni olacak
Zeynep Mansur dizini sakatladı
Zeynep Mansur dizini sakatladı