URLA ZEYTİNALANI MEZARLIĞINDA MANEVİYATA, ÖLMÜŞLERİMİZE...

URLA ZEYTİNALANI MEZARLIĞINDA MANEVİYATA, ÖLMÜŞLERİMİZE YAPILAN BÜYÜK SAYGISIZLIK

URLA ZEYTİNALANI MEZARLIĞI VE BÜYÜK REZALET...

29 Haziran 2019 - 14:37 - Güncelleme: 29 Haziran 2019 - 14:57

Çevre bakımı olmayan,çit tellerinin ve yol bordürlerin ve tüm taşların harabe durumunda olduğu elektrik direklerinin devrildiği ve çalışmadığı hiçbir şekilde denetimin yapılmadığı,bir mühendislik harikası ! 

Mezarların yaklaşık 1 metre üzerinde yapılan ve su an harabe durumunda ki asfalt yollar sayesinde kışında özellikle alt taraftaki kabirlerin sular altında kalmasına sebep olmaktadır.
Her türlü tehlikeye açık , çevredeki otlatılan koyunların ve çoban köpeklerinin mezarlıklar üzerinde cirit attığı yürekler acısı bir durum 

Onlarca Mefta yakınından aldığımız bilgiye göre,Mezarlıklar Müdürlüğü ve Urla Belediyesi Yetkililerinin
hiçbir şikayete çözüm üretmediği gibi , Sürekli Taşeron Firmaları Suçlamaktalar...., 

Kendilerinde olan sorumluluğu üzerlerinden atmaya çalışıp, sürekli çözümsüzlik üretmişlerdir.
Yeni değil yıllardır devam eden bir yürek yarası haline gelen bu durum , Çözümsüzlükle başbaşa bırakılan Mefta yakınlarını adeta çileden çıkarmıştır.

Temizliğe getirilen Açık Hava Mahkumları tarafından ; Denetimden uzak Tehlikeye açık Kabirlerin erafında ateş yakılmış yemekler yenilmiş adeta kabirlerin üstü piknik alanı gibi kullanılmıştır. 
yemek artıkları , sigaralar , ekmekler ,yoğurt kapları 10 larca büyük çöp poşeti kabirlerin üstüne ve çevresine atılmıştır.

İçimizi sızlatan bu ahlaksızlık ve bunu yapan mahkumlara karşı denetimsizlik ,vurdum duymazlık ve ölmüşlerimize yapılan bitmek tükenmek bilmeyen saygısızlık bardağı taşıran son damla olmuştur.

Bu haber 1588045 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Arzu Ural
  4 yıl önce
  Benimde kardeşim Bu mezarlıkta yatmaktadır , 2 yılı geçti , her gittiğimizde kat***arak artan rezaletlere , vurdum duymazlıklara ve denetimsizliğe şahit olmaktayız ve çok üzülüyoruz , manevi bir ortamın başına iş bilmez, vurdum duymaz insanların verilmiş olması büyükşehir belediyesinin en büyük zaafıdır , zerre kadar denetim yok, bizler ölmüşlerimizi rahat uyusunlar diye sizlere emanet ettik , yazıklar olsun , biz ve çevremizde ki tüm ölmüş yakınları bu rezaletin takipçisiyiz ,
 • Sevda Sadıç
  4 yıl önce
  O sular altında ka*** gömüt benim ağabeyimin gömütü. Biz cenazemizi oraya defnederken yolun üstünde o*** gömüt şu an yaklaşık 80 cm derinde ve yağmurda su içinde kalıyor. Sorunlar bir yumak. Ne yazık ki karşımızda sorunu çözebilecek bilgi, beceri, basirette birisi yok.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mutfak Çekmecelerinizde Düzeni Sağlayacak Harika Yardımcılar Çekmece Düzenleyicileri
Mutfak Çekmecelerinizde Düzeni Sağlayacak Harika Yardımcılar...
Tuzla Boşanma Avukatı
Tuzla Boşanma Avukatı