Yurtdışına Kargo Göndermek

Yurtdışına Kargo Göndermek

Yurtdışına kargo göndermek; büyük ve küçük ölçekli ihracat yapan şahıs ve firmaların ihtiyaç duyduğu bir hizmettir. İster internet üzerinden satış yapın, isterseniz başka herhangi bir yolla satış yapın. Inter Couriers ile dünyanın her noktasına kargo gönderebilirsiniz.

29 Mart 2018 - 17:27 - Güncelleme: 21 Nisan 2019 - 19:46

Yurtdışı Kargo

Yurtdışı kargo Inter Couriers’ın sunduğu bir çok lojistik hizmet arasından, en çok talep gören hizmettir. Türkiye’den dünyanın her noktasına, dilediğiniz kilogram ve ölçülerdeki ürünü ister havayolu, istereniz karayolu, isterseniz de denizyolu olarak kargolayabilirsiniz.

Inter Couriers; 2000’li yılların başından beri yurtiçi ve uluslararası kargo alanlarında hizmet sunmaktadır. Hizmet ağının en geniş kısmında uluslararası kargo bulunmaktadır. Gün içi teslimattan, adres teslimine kadar her konuda müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm sunan Inter Couriers; gelişen altyapısı ile dünyanın her noktasına ürünlerinizi ulaştırma imkanına sahiptir.

Yurtdışına Kargo Göndermek

Yurtdışına Kargo Gönderme Fiyatları

 

Yurtdışına kargo gönderme fiyatları; kargo gönderdiğiniz ülke ve bölge bazlı olarak değişim göstermenin yanı sıra Inter Couriers’ın hangi servisi ile gönderim yapmanız doğrultusunda da değişmektedir. Inter Couriers kargo hizmetleri arasında; aynı gün teslimat, express kargo hizmeti ve ekonomik kargo hizmeti gibi birçok farklı servis bulunmaktadır. Gönderiniz için en doğru servisi seçmenizin ardından Inter Couriers müşteri hizmetlerine ulaşmanız ile fiyatlandırma gerçekleştirilmektedir.

Inter Couriers; yurtdışına yapılan kargo gönderilerinde paketleme, depolama ve tedarik zinciri gibi ek lojistik hizmetler sağlamaktadır. Bu ek hizmetler ile birçok konuda altenatif arayan firma ve kuruluşların ihtiyaçlarına çözüm üretilmektedir. Üretilen çözümler ile birlikte kâr oranı artmakta, iş verimi ise yükselmektedir. Doğru ekibin doğru istihdamı ve profesyonel bir planlama ile bir firmanın; iş hacmi yükselmesi, kâr oranı artışı ve hızlı çözüm üretme gibi yetenekleri gelişmektedir. Inter Couriers uzman ve tecrübeli ekibi ile sizin için en ideal operasyonu gerçekleştirmektedir.

Bu haber 189428 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Coşkun Ketenci
    6 ay önce
    ben size https://www.kargomkolay.com/ sayfasını önereceğim. UPD, DHL, TNT ve Fedex ile çalışıp çok daha uygun rakamlar veriyorlar.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir’de elleri ve ayakları bağlı ceset bulundu
İzmir’de elleri ve ayakları bağlı ceset bulundu
İzmir’in Bornova ilçesinde bir şahıs, boşanma aşamasındaki eşini öldürdü
İzmir’in Bornova ilçesinde bir şahıs, boşanma aşamasındaki...